Shelly Love The Irrepressibles In this shirt The forgotten circus
CODZIENNOŚĆ

Chwilami o muzyce

Słyszeliście kiedyś nagranie, od którego ciarki przechodzą wam po plecach. Delikatny i emocjonalny, ale wyrazisty głos oraz wideo, w którym pojawia się koszmar każdego dorosłego czyli cyrk. W starym zapomnianym cyrku została przedstawiona historia życia i śmierci. Historia, o której opowie wam wokalista.

Możecie siedzieć jak zaczarowani oglądając ten niesamowity spektakl. Serce podskoczy wam aż do gardła na dźwięk kolejnych nut. Melodia, której już nie zapomnicie i końcowe emocje tak silne, że nie będziecie w stanie ich nazwać.

Nie gubić siebie

Mam tak tylko z nielicznymi piosenkami. Większość utworów muzycznych, które lubimy w końcu po tysięcznym odsłuchu się nudzi i zapominamy o nich. Jeśli tylko na jakiś czas, to dobrze, jeśli na zawsze, to gubimy coś z siebie. Część, z którą dany utwór nam się kojarzył. Uczucia, emocje, magię. Nie lubię gubić żadnej części siebie. Absurdalne, bo choć nie znam połowy tytułów i wykonawców ulubionych utworów, każdy kto mnie zna wie, że potrafię wszystko zaśpiewać, zanucić, zagwizdać. Tak już mam. Nie lubię gubić siebie. Muzyka (zaraz po książkach), moja najznakomitsza ucieczka w świat wyobraźni, gdzie wszystko można, gdzie jesteś sobie okrętem i żaglem, i jeśli nie masz ochoty nikogo wpuszczać do środka, to nigdy nie znajdzie drzwi.

Za pomocą muzyki wciąż dodaję kolejne odcienie barw swojemu życiu. Ciągle poznaję kogoś nowego, kto dokłada swoje nuty. Zrealizuję projekt przy nowo usłyszanym utworze. Uczczę pamięć wyjątkowej osoby słuchając melodii, której słuchaliśmy razem. Zachwycam się nowym poznanym utworem, który głęboko zapadł mi w pamięć i wzbudził emocje, których jeszcze nie rozumiem. ‚Oglądając’ niektóre piosenki, można doznawać podwójnie, magia którą się żywię od lat, tak niedoceniana i niezauważana, mam ją na co dzień. Nie wiem jak można to pomijać.

Nie wyobrażam sobie byś, wobec niektórych utworów przeszedł obojętnie. Nie ważne czy ci się spodoba, czy nie, czy odtworzysz 50 razy czy nawet nie dociągniesz do 2 minuty. Nieważne jakie emocje wzbudzi, dźwięk, wokal, video czy tancerze. Dla mnie wszystko gra. Boję się, a i tak oglądam. Słucham i drżę. A gdy kurtyna opada, składam pokłon przed oddaną mi magią. Klaskam najgłośniej jak potrafię.

The Irrepressibles In This Shirt to nie koniec opowieści, tak naprawdę, to tylko jej fragment. Pełna wersja The Forgotten Circus Directed by Selly Love z którego pochodzi utwór In this shirt trwa około 22 minut i jest to niezapomniany spektakl. Wyobraźnia Shelly Love jest naprawdę niesamowita dlatego wszystkich mocno zachęcam by zapoznali się też z innymi jej projektami.

Previous Post Next Post

You Might Also Like