letnia lista zadań specjalnych to-do bucket list
CODZIENNOŚĆ

Letnia lista zadań specjalnych

Cześć Kochani! Nadeszło lato! Czas tańca, zabawy i leżenia plackiem na gorącym piasku, chociaż ja tylko pod parasolem, kto ze mną? Przygotowani na atrakcje? Macie swoją letnią listę zadań specjalnych? Choć raz zorganizujmy to wszystko tak, jak zawsze chcieliśmy. Nie odkładajmy małych przyjemności, nie dokładajmy wymówek. Po prostu, wskakujemy w szorty, kocyk pod pachę i wyruszamy po nowe przygody!

Taki cel przyjęłam w tym roku. Nie chcę by przeleciały mi przez palce te najpiękniejsze, słoneczne dni. Odhaczę każdy punkt z listy! Niech to będzie letnie to-do. Nie masz jeszcze swojej listy? Nic straconego, w końcu dzisiaj pierwszy dzień lata. Idealna okazja by zaplanować nadchodzący czas. Gotowi? Łapcie za długopisy i do dzieła!

Moja letnia lista zadań specjalnych!

1. Weekendowy wypad w nieznane miejsce.

Każda, nawet najkrótsza wycieczka jest fajna. Uwielbiam to uczucie, gdy gdzieś jadę i wiem, że za chwilę będę w miejscu, którego jeszcze nigdy nie widziałam. Wybieram kawiarenkę i zamawiam kawę albo sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy i …  się relaksuję.

Łap za mapę, wybierz miejsce, w którym cię jeszcze nie było, zwołaj znajomych i w drogę. Nie ma nic fajniejszego niż spontaniczne wypady nawet w niedalekie miejscówki.

2. Po prostu grill.

Nie wiem jak to się stało, ale zeszłe lato przeleciało, a ja nie zjadłam nic z grilla. W tym roku nie odpuszczę. Grill na dachu z krewetami, szaszłykami, doradą i kiełbasą of course!

Grilla można robić wszędzie i jest to idealna rozrywka na świeżym powietrzu. Dodatkowym plusem grilla jest spotkanie ze znajomymi albo rodziną. W lato jest to po prostu must do!

3. Tańce na plaży.

Co może być lepszego niż taniec, sardynki z ognia i sangria, a to wszystko w knajpie na plaży. Czekam na ten punkt z niecierpliwością.

Wiadomo, nie każdy ma plażę, ale kto powiedział, że tylko plaża oferuje tańce. Tańczyć można wszędzie. A może jakiś koncert na świeżym powietrzu, wszystko dozwolone!

4. Oglądanie gwiazd.

Zawsze jestem mega dumna z siebie, gdy na niebie uda mi się znaleźć Oriona i Kasjopeę, nigdy jednak nie mam tak na prawdę czasu, by w nocy bez pośpiechu poleżeć wygodnie i patrzeć w niebo, tak po prostu dla relaksu. Może tym razem uda mi się znaleźć jeszcze inny gwiazdozbiór, a może zobaczę spadającą gwiazdę. Kto wie :)

Oglądanie gwiazd to brzmi, hmmm specyficznie i pewnie nie każdy lubi tego typu rozrywki. Nie ma jednak co się załamywać, może lepszą opcją dla ciebie będzie nocny seans filmowy w kinie samochodowym albo plenerze lub długi spacer. Dla każdego coś dobrego.

5. Lokalne atrakcje.

Co roku zdarzało się tak, że w lipcu przebywałam w Polsce. W tym roku zostaję tutaj by cieszyć się miejscowymi atrakcjami, feria, lanie wina, wszystko jeszcze przede mną!

No właśnie, a co się dzieje w twoim mieście? Na pewno coś ciekawego! Zainteresuj się, poszperaj, popytaj, czasami najfajniejsze rozrywki mamy pod samym nosem.

To jak będzie, skusisz się na swoją letnią to-do listę? A może już wszystko masz zaplanowane? Daj znać!

Do napisania! paaaa

________________________________________________________________________________

Chcesz być na bieżąco? Polub mnie na FB i obserwuj na Instagramie! Jeśli chcesz pogadać, to rozpocznij dyskusję, czekam na twój komentarz! :)

Previous Post Next Post

You Might Also Like