O MNIE

kanioskaJestem straszną gadułą ale jak przychodzi powiedzieć coś na swój temat, to rozmyślam przez miesiąc, a i tak z tego nic nie będzie.

Nazywam się Katarzyna Kania ale mówcie mi kanioska jakbyśmy się już  znali. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, że zawędrują tu osoby z którymi będziemy nadawać na tych samych falach, z którymi się pośmieję, podyskutuję i z którymi wspólnie spędzimy tu fajny czas.

O sobie

Bardzo lubię czytać. Moim ulubionym autorem jest Jonathan Carroll. Mam wszystkie jego książki ale marzę o zebraniu kolekcji „Krainy Chichów” we wszystkich językach w jakich ta książka została wydana. Z chęcią sięgam też po Shakespeare’a i klasyki literatury angielskiej. Czasem robię zdjęcia czy piszę wiersze. Mam słabość do romantycznych, nostalgicznych piosenek które słucham w kółko, by porzucić je na jakiś czas, a potem znów do nich wrócić. Kiedyś marzyłam o romantycznej miłości, zamiast tego dostałam lepszą niż mogłam sobie wymarzyć – prawdziwą :) Jestem fanką filmów kostiumowych, seriali BBC i japońskich animacji. Obecnie mieszkam w Hiszpanii.

Mój telefon zawsze jest wyciszony i nigdy nie wyrobiłam w sobie nawyku, żeby zawsze mieć go przy sobie. Nadal piszę tradycyjne listy, a najbardziej w świecie cieszy mnie duża porcja ciasta bez dodatków. Lubię herbatę i kawę, koty i psy, biały i czarny.

O blogu

Nie jest to pamiętnik ale znajdziesz tu wpisy na temat tego co aktualnie mnie interesuje, zajmuje czy ciekawi. Trochę przemyśleń w kategorii DZIENNIK czy wytworów mojej wyobraźni w kategorii INACZEJ.

W dziale NA KANAPIE znajdziesz rzeczy które polecam lub którymi się zachwycam, a muszę przyznać, że zachwycam się dużo i często. Tymi których nie polecam nie zajmuję sobie czasu, ale jeśli jesteś ciekaw, to łatwo znajdziesz mnie na filmwebie czy biblionetce pod nickiem kanioska.

Miało być nic, a wyszło jak zwykle ;)  Jeśli masz dodatkowe pytania, pisz na:

kanioska-mailJeśli nie masz dodatkowych pytań, to zapraszam do siebie :)