Podziel się z Andrzejem! SHARE WEEK 2015
CODZIENNOŚĆ

Podziel się z Andrzejem! SHARE WEEK 2015

Miałam już w zamyśle podzielić się z wami listą miejsc, do których zaglądam i wczoraj nadarzyła się ku temu najlepsza okazja. Andrzej Tucholski z jestKultura.pl rozpoczął na swoim blogu kolejną edycję SHARE WEEK. Śpieszcie się, bo czasu pozostało już niewiele. W skrócie zabawa ta ma na celu podzielenie się blogami, które czytamy, które lubimy, którymi się inspirujemy i które mają na nas wpływ.

ShareWeekBannerLowRes

Lubię ten czas kiedy przeskakujesz ze strony na stronę i od każdego możesz czerpać coś dla siebie. Przeglądnęłam już część poleceń i powiem wam, że w sumie nie mogę doczekać się już kolejnego SHARE WEEK, tyle jest tam świetnych stron. Moje top trzy 2015 układa się dzisiaj tak, a co będzie za rok, to dopiero się okaże:

Simplicite – to blog mojej imienniczki, która świetnie radzi sobie z szafą i nie tylko. U niej znajduję życie w rytmie slow i dzięki niej zdecydowałam się na podjęcie walki z własną szafą. Kasia to dla mnie wielka pomoc w poszukiwaniu własnego stylu, bo chyba lepiej późno niż wcale.

Mam Wątpliwość – czyli Radomska, dumna mama swojego dziecka w swoim radomskim mieście. Jej teksty są wspaniałe, czytać można cały dzień i noc, do śmiechu, do płaczu, tak jak lubię.

Czytelniczy – czyli blog o książkach. Tam zawsze znajduję coś ciekawego do przeczytania, obgadania. Autorka bloga czyli Gosia Oczko zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami czytelniczymi. Do Gosi zawsze zagląda się jak do starej przyjaciółki na plotki. To miejsce ma klimat.

Czytam, oglądam, inspiruję się:

Jest Kultura – czyli blog Andrzeja Tucholskiego, autora SHARE WEEK.  Odkryłam go stosunkowo niedawno, ale jest tak dużą inspiracją, że nie mogło go tu zabraknąć. Wspaniały człowiek, który nauczy Cię jak się uczyć, powie jak i dlaczego pić kawę, przeprowadzi wywiad z fajną osobą, a dodatkowo każdy jego tekst czyta się jednym tchem.

Zombie-Samuraj – czyli ktoś, kto opowie Ci o wszystkim, poczyta Ci książkę, odradzi/doradzi film, zaprosi na garść newsów do porannej kawy. On ma wszystko.

Jest Rudo – zdjęcia kolejny raz nie wyszły? Natalia pokaże, podpowie, doradzi… masa pomysłów na zdjęcia, tutoriale i porady sprzętowo-fotograficzne to tutaj. Dzięki Natalii na nowo odkryłam swój aparat. Dodatkowo na Jest Rudo znajdziecie darmowy bank zdjęć do pobrania, tylko wchodzić i korzystać.

Więcej Luzu – gdziekolwiek bym się nie natknęła na komentarz Krzysztofa czy przeczytała kolejny jego tekst, to zawsze odnoszę wrażenie, że jest mega pozytywnym i zadowolonym człowiekiem, który przyciąga podobnych do siebie. Mnie tym przyciągnął, super się go czyta.

Każde z powyższych miejsc ma coś ciekawego do zaoferowania. Wszystkie tworzą ciekawi ludzie, do których chce się zaglądać i czytać. Mam nadzieję, że przyjdzie czas kiedy poznam ich wszystkich osobiście, a tymczasem zachęcam was do odwiedzenia każdej z wymienionych stron, na pewno się nie zawiedziecie. Miłego SHARE WEEK  i do za rok :)

Previous Post Next Post

You Might Also Like