You Tube polecenia
CODZIENNOŚĆ

3 kanały z YT, którym musisz dać suba

Ok, sprawa wygląda tak. Ja mam trzy cudowne kanały na YT, którymi koniecznie chcę się podzielić ze światem. A Ty (jeśli to czytasz) sam możesz zdecydować czy są warte uwagi czy nie. Dla mnie bezwzględnie są. Idealnie nadają się na takie dni jak dzisiaj kiedy pada i pada i pada i nie chce się ruszać tyłka nawet o milimetr. Jeśli jest tu ktoś kto nie znał poniższych a polubi, to niech da znać. W dzień taki jak ten, każdy sukces się liczy. Zaczynajmy!

Zawsze numer jeden

Numer jeden chyba nikogo nie zaskoczy. Odnalazłam ten kanał dzięki Krzyśkowi Gonciarzowi, który akurat rozpoczynał nowy projekt i tak po nitce do kłębka trafiłam na TheUwagaPies. TheUwagaPies to daily vlog Krzyśka Gonciarza i Kasi Mecinski, którzy już od ponad trzech miesięcy pokazują nam swoje życie w Tokio, a ostatnimi czasy również relacje z innych miejsc, które odwiedzają. Filmiki obfitują w solidną porcję kulinarnych uniesień, dlatego odradzam oglądanie tej serii na pusty żołądek.

Numer dwa, to niedawno rozpoczęta seria filmików Pawła Opydo, znanego z bloga Zombie Samurai. Seria otrzymała nazwę ZŁE KSIĄŻKI i jest lekarstwem na całe zło. Paweł poświęca swój czas i energię by powiedzieć nam czego nie czytać i robi to genialnie. Siedzę, oglądam i się szczerzę. Paweł, jeśli to kiedyś przeczytasz, to błagam, nigdy nie przestawaj nagrywać tej serii, bo inaczej rozpadnę się na kawałeczki jak program prania w pralce. Serio?!

Last but not least

Trzeci kanał jest moim nowym odkryciem i zawsze oglądam go nie tylko z chęci zdobycia nowej wiedzy w zakresie języków obcych (choć muszę przyznać jest bardzo przydatna), ale również dla autorki Arleny Witt, która jest mega zabawna i sympatyczna. Seria nazywa się Po Cudzemu, a Arlena prowadzi również bloga o nazwie Wittamina, na którym podaje nam zdrową dawkę wiadomości i ciekawostek na temat języka i nie tylko. Koniecznie musicie zobaczyć YT i jej blog.

Śmiało podrzucajcie i linkujcie swoje ulubione kanały w komentarzach. Miłego dnia ludziki. Trzymajcie się ciepło.

Previous Post Next Post

You Might Also Like